Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Dokuma etiketi tekstil ürünlerinin en önemli faktörlerinden biri olan, marka ürün kumaşı, beden numarası yıkama talimatları gibi bilgilerinin bulunduğu bir etiket cinsidir.

  Dokuma etiketi modelleri kullanılacağı tekstil ürününe göre değişim göstermektedir. Ceket, palto, manto, mont, yelek, gömlek, bluz, t-shirt, kazak gibi üst giyim çeşitlerinde kullanılan dokuma etiketi diğer pantolon, şort, etek gibi alt kısım giyim ürünlerine göre farklılık göstermektedir.

 Dokuma etiketleri kumaş ve dokuma şekline göre birçok çeşitte üretilmektedir. Tekstil ürünlerinde kullanılan kumaş, model ve aksesuar ne kadar önemli ise, seçilecek dokuma etiketi de bir o kadar önemlidir.

Seçilecek dokuma etiketinin tasarımı ve cinsi üretici firmanın kalitesini simgeleyeceği için konusunda uzman kişilerin yoğun araştırmalar sonucunda yapılması gerekmektedir.

İstek İthalat A.ş diğer ambalaj, tekstil, promosyon, ofis malzemeleri ve temizlik ürünlerinde olduğu gibi, sizlere en uygun dokuma etiketini sunmak adına 27 yıllık  tecrübesi sonucunda 22.000 referansla konusunda uzman ekibiyle müşteri destek hizmeti vererek, size en uygun, en hesaplı ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak dokuma etiketini en güzel tasarımlarla hazırlamaktadır.

Sizde en güzel dokuma etiketleri için sitemizin alt kısımlarında Canlı Destek bölümlerinden dilerseniz whatsapp üzerinden yazarak, dilerseniz mobil üzerinden tek tıkla arayın.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Canlı Destek
Temsilci İle Görüş
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?